Zóna otevřena denně od 10:00 do 21:00

SPECIÁLNÍ AKCE V NINJA PARKU 

Metropole Zličín si pro své návštěvníky připravila několik eventů během léta 2024...


Želvy Ninja:

Návštěva Donatella a Raphaela

22.6.2024 od 11 do 19h.

Máte doma malého milovníka bojových umění, Ninja faktoru nebo želv Ninja? V tom případě si nenechte ujít jedinečnou příležitost navštívit Ninja Park v Metropoli Zličín v sobotu 22. 6. 2024 mezi 11. a 19. hodinou a osobně se potkejte se skvělými želvami Ninja, slavným Raphaelem a Donatellem, se kterými se vaše děti budou moci pozdravit a vyfotit.

Želvy Ninja budou k dispozici vždy 45 minut každou hodinu, tzn. 11:00-11:45, 12:00-12:45, 13:00-13:45, 14:00-14:45, 15:00-15:45, etc.

Želvy Ninja (anglicky Teenage Mutant Ninja Turtles, zkratkou TMNT, v mnoha evropských zemích jako Teenage Mutant Hero Turtles) je fiktivní tým čtyř antropomorfních želvích mutantů vycvičených jejich učitelem (sensei) Mistrem Třískou. Jejich domovem byly kanalizační stoky pod Manhattanem. Čtyři hlavní želví hrdiny mistr Tříska pojmenoval po slavných italských renesančních umělcích:

  • ​​Leonardo (modrá páska přes oči, zkráceně Leo) – Nejstarší vůdce slavné čtyřky. Zbraň: dvojice mečů nindžató.
  • Raphael (červená páska, zkráceně Raph) – Svéhlavý rebel, nejbojovnější, cynický. Zbraň: dvojice trojzubých dýk sai.
  • Donatello (fialová páska, zkráceně Donnie) – Tichý, přemýšlivý, technik a vědec. Zbraň: dlouhá dřevěná hole bo.
  • Michelangelo (oranžová páska, zkráceně Mikey) – Nejmladší z bratrů, vtipálek, smíšek. Zbraň: dva nunčaky.Adrenalinový den:

Exhibiční show parkouristů, skoky na trampolínách a seskok z bag jump

29.6.2024 od 13 do 18h.

Zažijte ADRENALINOVÝ DEN a přijďte se podívat na neuvěřitelnou show plnou salt v podání parkouristů a skokanů na trampolínách a vyzkoušejte odvahu při skoku z výšky do nafukovacího dopadu. To vše se totiž koná v sobotu dne 29. 6. 2024 od 13 do 18 hodin přímo před vchodem č. 3 do nákupního centra Metropole Zličín. Kromě exhibičních vystoupení čekají na děti také workshopy, na kterých se naučí základy parkouru a skoků na trampolínách.

Parkour /čti: parkúr/ je poměrně mladá sportovní disciplína, při které parkourista překonává překážky v přirozeném přirození. Do tréninku se řadí i nácvik akrobatických prvků a salt. Parkour je o objevování a posouvání fyzických možností lidského těla. Dobrodružstvím může být již samotné hledání tréninkových míst. Jsou jimi zídky, zábradlí, stromy, kameny, prostě všechno, kde se dá lézt a skákat. Parkour vystoupení zajistí parkouristi z Inmotion Academy.

Skoky na trampolíně jsou sportovní odvětví, při němž jednotliví závodníci předvádějí ve vzduchu akrobatické prvky. Ty mohou být prováděny v poloze skrčmo, schylmo, toporně v podobě jednoduchých skoků či složitějších kombinací jednoduchých i vícenásobných salt vpřed, vzad a vrutů. Exhibiční vystoupení na trampolínách zajistí sportovci ze Sokolu Kampa.

Bag Jump je zábavná a adrenalinová aktivita pro ty odvážné, kteří nemají strach z výšek. Jedná se o seskok z výšky do nafukovacího měkkého vzduchového polštáře. Dopadová plocha je 2 m vysoká, první odrazová plocha je 1,5 m nad dopadem a druhá odrazová 3,5 m nad dopadem.

Vystupující:

PARKOUR - https://imacademy.cz/

TRAMPOLÍNY - www.trampolinypraha.cz

Na malé i velké návštěvníky čekají soutěže a spoustu cen.

Přijďte se pobavit a prokázat odvahu. Všichni jste srdečně zváni! Akční sport zóna: 

Mikro rampa pro freestyle BMX, scootering a skateboarding a závěrečná exhibiční show

1.8.-31.8.2024

každý čtvrtek a pátek od 13:00 do 18:00
každou sobotu a neděli od 11:00 do 18:00


Vyzkoušejte si na vlastní kůži akční sporty, jako je freestyle BMX nebo skateboarding za doprovodu profesionálních sportovců!

Dne 1.8. se na centrálním náměstí uvnitř nákupního centra Metropole Zličín otevírá exkluzivní AKČNÍ SPORT ZÓNA, která je letos jako jediná v ČR, a bude k dispozici celý měsíc. 

Součástí je oblíbená mikro rampa o rozměrech 4 x 7 m, kompaktní mobilní překážka určená především pro výuku letních extrémních sportů freestyle BMX, skateboarding a freestyle scootering s dohledem profesionálních sportovců. 

Zájemci se mohou účastnit také tzv. jízdy zručnosti, což je sestava malých mobilních překážek pro děti a mládež. Zóna jízdy zručnosti je složena z několika menších překážek. Trať v podobě silnice je umístěna jako okruh okolo minirampy. Nebude ani chybět soutěž o ceny partnerů akce a VSA Xtreme teamu.

K této akční sport zóně poskytujeme zájemcům k vypůjčení zdarma dětská horská a BMX kola různých velikostí a koloběžky. Samozřejmostí jsou pěkné helmy různých velikostí a chrániče.

To vše celý měsíc srpen od čtvrtka do neděle.

Čtvrtek - pátek: od 13:00 do 18:00
Sobota - neděle: od 11:00 do 18:00 

Ale to není vše! Zveme všechny nadšence do sportu a soutěžící na ZÁVĚREČNOU EXHIBIČNÍ SHOW PROFESIONÁLNÍCH FREESTYLE SPORTOVCŮ v sobotu 31. 8. 2024. Čeká na vás:

  • exhibice TOP sportovců v action sportech 
  • autogramiáda
  • slosování soutěže o hlavní cenu - freestyle koloběžku
  • slosování a další ceny 
  • slavnostní vyhlášení všech vítězů soutěže
  • slavnostní ukončení Akční sport zóny

Těšíme se na vás!


Den bez úrazu s projektem "Rozhlédni se!"

7.9.2024 od 11:00 do 16:00

Dne 7.9. od 11:00 do 16:00 zveme všechny a především děti do Ninja Parku v Metropoli Zličín, kde můžete zúčastnit akce Den bez úrazu s projektem Rozhlédni se!

Rozhlédni se! jsou interaktivní tréninky dovedností, které děti odpovídající formou upozorní, na co si dávat na chodníku a na silnici pozor. Děti se dozvědí, jak se mají chovat v různých situacích na silnici nebo jak být na komunikaci lépe vidět. Vyzkouší si, jak dobře znají dopravní značky, jak mají být správně připoutané v autě nebo jak se mají vybavit pro jízdu na kole.

Školení hravou formou provádějí zkušení experti v oboru silniční bezpečnosti. Nově si také děti mohou vyzkoušet krizovou situaci na silnici ve virtuální realitě! Budou zde také pro malé účastníky připraveny omalovánky, kvízy, křížovky, vše s bezpečnostní tématikou.

Pozdraví vás také maskot Pan Rajče, se kterým se děti mohou vyfotit. Všichni jste srdečně zváni!